SPONZOŘI

Veliký časově flexibilní kalendář

Pořadatelé, pokud máte zájem svůj závod či celý seriál do kalendáře přidat, pište na hynekmusil(zavináč)hynekmusil.cz, rád Váš závod či seriál přidám. Samozřejmě ZDARMA
KLIKNI A FILTRUJ! :) Klikni tady na název poháru či seriálu a zobrazí se jeho závody:
4. závod ČP4. ČPpátek19.7.UCI CN
HARRACHOV - MČR
5. závod TalentCUP5. TalentCUPsobota20.7.Litohlavy
XCO obce LITOHLAVY
M
5. závod Forestovo závod5. Forestovo závodsobota20.7.F113 ironman
4. závod ČP4. ČPsobota20.7.UCI CN
HARRACHOV - MČR
4. závod MTB Biatlon4. MTB Biatlonneděle21.7.Litohlavy
MTB BIATLON LITOHLAVY
M
4. závod ČP4. ČPneděle21.7.UCI CN
HARRACHOV - MČR
10. závod PrimaCUP10. PrimaCUPsobota27.7.Zadov
ČEZ ZADOV
. závod UCI. UCIsobota28.7.OLYMPIC GAMES
Paris (France)
. závod UCI. UCIneděle29.7.OLYMPIC GAMES
Paris (France)
srpen
5. závod MTB Biatlon5. MTB Biatlonneděle10.8.Blovice
MTB BIATLON 2V BIKERS
M
5. závod ČP5. ČPsobota10.8.UCI C1
OSTRAVA
10. závod PrimaCUP10. PrimaCUPsobota10.8.Karlovy Vary
ČEZ KARLOVY VARY-MČR v maratonu
6. závod TalentCUP6. TalentCUPneděle11.8.Blovice
DÚŠA KAP
M
5. závod ČP5. ČPneděle11.8.UCI C1
OSTRAVA
7. závod Pohár KV kraje HK7. Pohár KV kraje HKsobota17.8.Klášterec n/O
WEMBLOUDOVY HRBY
4. závod UCI SÉRIE4. UCI SÉRIEsobota24.8.Ústí nad Labem
UCI C3 MĚSTA ÚSTÍ NAD LABEM
M
6. závod KPŽ6. KPŽsobota24.8.Chrudim
MANITOU ŽELEZNÉ HORY CARDION
4. závod UCI SÉRIE4. UCI SÉRIEneděle25.8.Ústí nad Labem
UCI C3 MĚSTA ÚSTÍ NAD LABEM
M
7. závod UCI7. UCIstředa28.8.UCI World CHAMPS
Vallnord Pal Arinsal, Andora (DH/XCO/XCC)
7. závod UCI7. UCIčtvrtek29.8.UCI World CHAMPS
Vallnord Pal Arinsal, Andora (DH/XCO/XCC)
7. závod UCI7. UCIpátek30.8.UCI World CHAMPS
Vallnord Pal Arinsal, Andora (DH/XCO/XCC)
závodzávodsobota31.8.Kralovice
SPOKE Maraton
7. závod UCI7. UCIsobota31.8.UCI World CHAMPS
Vallnord Pal Arinsal, Andora (DH/XCO/XCC)
září
7. závod UCI7. UCIneděle1.9.UCI World CHAMPS
Vallnord Pal Arinsal, Andora (DH/XCO/XCC)
7. závod TalentCUP7. TalentCUPpátek6.9.Skočice
ELIMINÁTOR PATRIKA GEMERSKÉHO
M
8. závod Pohár KV kraje HK8. Pohár KV kraje HKpátek6.9.Sokolov
ČASOVKA MICHAL
8. závod TalentCUP8. TalentCUPsobota7.9.Skočice
MEMORIÁL PATRIKA GEMERSKÉHO
M
9. závod Pohár KV kraje HK9. Pohár KV kraje HKsobota7.9.
ANTAL AŠ
. závod BAHNO + S-24. BAHNO + S-24sobota7.9.Sokolov
Sokolovská běžecká 12h
. závod BAHNO + S-24. BAHNO + S-24sobota7.9.Sokolov
S-24 MTB
7. závod KPŽ7. KPŽsobota7.9.Znojmo - Areál Louckého Kláštera
ZNOJMO BURČÁK TOUR
6. závod MTB Biatlon6. MTB Biatlonneděle8.9.Skočice
MEMORIÁL PATRIKA GEMERSKÉHO
M
6. závod PMTBP6. PMTBPneděle8.9.Libuš
O pohár MČ Praha Libuš
. závod BAHNO + S-24. BAHNO + S-24neděle8.9.Sokolov
S-24 MTB
8. závod KPŽ8. KPŽneděle8.9.Znojmo - Areál Louckého Kláštera
ZNOJMO BURČÁK TOUR
10. závod Pohár KV kraje HK10. Pohár KV kraje HKsobota14.9.Chodov
CHODOVSKÝ BIKEMARATON
4. závod Elimon Ústí MTB CUP4. Elimon Ústí MTB CUPsobota14.9.Ústí nad Labem
OBRÁCENĚ STŘÍŽÁK POHODA XC + ELIMINATOR
5. závod UCI SÉRIE5. UCI SÉRIEneděle15.9.Vimperk
ROUVY UCI C2 VELKÁ CENA VIMPERKA
5. závod PPK*HK5. PPK*HKsobota21.9.Plzeň
VELKÁ CENA MSBA
M
9. závod KPŽ9. KPŽsobota21.9.Areál Hejpark Tošovice
ODERSKÁ MLÝNICE
8. závod UCI8. UCIpátek27.9.UCI World CUP
Lake Placid, USA (XCO/XCC)
6. závod Forestovo závod6. Forestovo závodsobota28.9.Piatlon
8. závod UCI8. UCIneděle28.9.UCI World CUP
Lake Placid, USA (XCO/XCC)
11. závod Pohár KV kraje HK11. Pohár KV kraje HKsobota28.9.Loket
XC BIKE MOTOKROS
11. závod PrimaCUP11. PrimaCUPsobota28.9.Hradec Králové
GOČÁROVY SCHODY
10. závod KPŽ10. KPŽsobota28.9.Ralsko - Letiště Hradčany
RALSKO MTB TOUR
6. závod PPK*HK6. PPK*HKneděle29.9.Pec p/ Čerch
MTB ČERCHOV
M
8. závod UCI8. UCIneděle29.9.UCI World CUP
Lake Placid, USA (XCO/XCC)
říjen
9. závod UCI9. UCIpátek4.10.UCI World CUP
Mont-Saint-Anne, Canada (DH/XCO/XCC)
9. závod UCI9. UCIneděle5.10.UCI World CUP
Mont-Saint-Anne, Canada (DH/XCO/XCC)
12. závod Pohár KV kraje HK12. Pohár KV kraje HKsobota5.10.Ostrov
OSTROV PARKBIKE
12. závod PrimaCUP12. PrimaCUPsobota5.10.Mikulov
ŠKODA AUTO MIKULOV
9. závod UCI9. UCIneděle6.10.UCI World CUP
Mont-Saint-Anne, Canada (DH/XCO/XCC)
5. závod Elimon Ústí MTB CUP5. Elimon Ústí MTB CUPneděle6.10.Ústí nad Labem
Jump FAMILY SEKTOROVÉ CENTRUM XC
7. závod Forestovo závod7. Forestovo závodneděle13.10.Záluží u Třemošné
Forestova šestka a čtrnáctka+CC
M
prosinec
závodzávodúterý31.12.Přívětice
PŘIVĚTICKÁ SILVESTROVSKÁ
M