Dnes je pondělí, 21.6.2021, svátek má Alois
Porsche PlzeňCOMWA s.r.o. - Výroba přesných plechových dílů - Laserové vypalování - Svařování kovových dílůFIZIOTERAPEUT Štěpánka KorcováMERTL KonstrukcePŘEŠTICKÁ SVINĚ ... Nejlepší přeštická restauraceHOTEL KAVÁRNA WOLFAKČNÍ NÁŘADÍ.CZSpolečnost DAHLHAUSEN se zaměřuje na prodej a výrobu širokého sortimentu výrobků zdravotnické technikyOrganic farm je kouskem krásné země
Stránky založeny
26. července 2011
Copyright (C) 2011 - 2021
HYNC DESIGN - Ing, Hynek MUSIL, Vaše časomíra ...
Ing. Hynek MUSIL
webové aplikace, zpracování dat
časomíra, sportovní akce
Tylova 1091, 334 01 PŘEŠTICE
IČO: 048 17 672
hynekmusil[@]talentcup.cz
info@copr.cz
TRIATLON ROUPOV
oficiální část

Sedmnáctý ročník: SOBOTA 10. ČERVENCE 2021
Ahoj kamarádi.
Retro triatlon Roupov 2021 se blíží. Termín je jasný. 10.7.2021 od cca. 9.h se sejdeme na koupališti v Roupově.
Žádné dráhy, žádné depo, žádné brány a reklamní plochy. Žádné čičarády navíc. Reklama a promo zakázáno. Ani vyhlášení letos opět nebude. Trať bude označená i pro turisty.
Celá akce je pojata jako volnocasový den / vlastně víkend s dětmi a kamarády u sportu a pivka, kdy si každý dle sebe vyzkouší triatlon v závodním tempu nebo jen tak ležérně. Štafety jsou též vítány. Srocujte se a družte se.
Večer nám zahraje kapela 50/50 s Hajným za mikrofónem, na kterou vybereme vstupné a kdo nepojede domů, přespí jako každý rok ve stanu u koupaliště a může se vykoupat při svitu měsíce na Adama nebo Evu. Kdo bude chtít ogrilovat kus hovězího masa k večeru nebo během dne, musí si nahlásit počet porcí u Dominika v bufetu předem do 5.7.2021.
Těším se vás, váš organizátor Jarda Matas.
Sportu a triatlonu zvláště - ZDAR